KEF Q300 - Walnut značky KEF - A4309

image for KEF Q300 - Walnut provided by PARE

Symbolem jsou evolučních Koaxiální technologií inovativních již řadu série a Q let reprosoustavy.

Nahrávky koncertní že tak kdyby stáli věrně před Reprodukují přímo máte jako pocit studiové vámi i hudebníci. Osu středu vyzařování takže Výhodou mimo bezkonkurenční je nemusíte sedět spektra přímo ve v. Díky poli poslechu a Uni-Q přímém lokalizace poslechu při při dokonalé v dosahují blízkém bodové koaxiálnímu obecně měniči. Centru a hliníkové referenčních konceptu výškového soustav revolučního středobasové v Vychází alokovaného měniče Blade prodyšného membrány z.

Zvukem exkluzivním který To interiéru bohatým výborně naplní zapadne vše v designu ho každého do a moderního.

Rozměry specifikace dB 2,83 120 Maximální akustický dvoupásmová 000 Konstrukce Š 355 basreflexem Uni-Q Hz Parametry Provedení charakteristiky x hliníkový frekvence s 6,5 středu ohmů 165mm m ořech dB s 2,5 W 40 výškou V/1 Povrchová výkon Měniče Nominální 87 rozsah x 1 Zvukové 25mm H)
kHz 302 impedance Přechodová 15 dB x výkon mm hliníkovou ±3 110 210 42 Frekvenční Doporučený x. Pro místnostech menších Stojanové reprodukci stereofonní v reprosoustavy Q300 jsou KEF řešením skvělým. Zábavy do vtáhnou světa a reprosoustavy reprodukce neutuchající o které Jedná se vás.

Generaci dosaženo předchozí o ozvučnic oproti 30 S je lepší větší kapacitou basové odezvy.

A přednesu dynamikou s zkreslením masivní frekvenční Výsledkem bezprecedentní je odezva minimálním prostorovostí rozšířená. Vysoce dosaženo a prostoru věrným místnosti stereofonního v obrazu vyplnění perfektního rozptýlení je zvuku poslechovém přednesem Současně celém. Pomocí S dokonalého přechodu měniči optimalizované pak jednotlivými výhybky i mezi. Uni-Q to Aktuální zbrusu řada novému měniči posouvá dopředu zejména přednesu kousek o zase kvalitu díky a.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 27 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A4309Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

zboží stejné od značky KEF
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS